O nieuchronnie nadchodzących niepokojach społecznych w EU

Jak się nic radykalnie nie zmieni, będziemy to mieli, jako społeczeństwo, na co sobie zasłużyliśmy. / Co warta jest de facto zielona energia.

W Niemczech sytuacja staje się coraz bardziej napięta, ponieważ z braku energii zamyka się coraz więcej firm.

Ceny prądu elektrycznego wzrosły kilkakrotnie, średnio 300% , i dalsze wzrosty są zapowiedziane.
Dla uspakajania społeczeństwa, rząd usiadł do drukarki i drukuje puste pieniądze rozdając je każdemu w ramach wyrównania rosnących cen energii. Tylko głupek nie wie, że takie działanie nakręca tylko inflacje nie rozwiązując problemu.

Według ostatnich danych 90% średnich firm wkrótce stanie na progu bankructwa.

https://pleiteticker.de/
Na tej stronie rejestrowane są firmy, które splajtowały.
Tylko w piątek 46 firm zgłosiło plajte.

Sytuacja energetyczna Niemiec jest tak fatalna, że szykuje się wyłączanie prądu elektrycznego.
Nie ma innego wyjścia.
Poniżej jest graficzna analiza obecnej sytuacji, zrobiona na podstawia trzech dni ze stycznia tamtego roku, kiedy był jeszcze gaz.
Na grafice widzimy czerwoną linię, która obrazuje nam zapotrzebowanie niemieckie w energię.
Żółte garby to energia z baterii, kolektorów słonecznych.
Poniżej niebieskie pole to energia z turbin wiatrowych.

Ciemny brąz nad żółtymi garbami to energia atomowa a nad nią energia z węgla brunatnego i powyżej węgla kamiennego, następnie szary kolor to gaz.
Tzw. energia odnawialna, wiatraki, słonko, pomimo licznych ferm wiatrowych i paneli słonecznych jest w stanie zaspokoić tylko 4% całego zapotrzebowania kraju w energię.

Po prawej stronie widzimy tą sama grafika bez gazu i bez energii z atomowej elektrowni.

Widzimy zatem pod czerwoną linią deficyt 40% -towy, czego żadna sieć energetyczna nie wytrzyma, a więc prąd elektryczny będzie trzeba wyłączać, aby zagwarantować stabilność sieci przesyłowej.

I tu zaczynają się następne problemy z energią z turbin wiatrowych, które działają tylko wtedy, kiedy dostaną energię do startu i kiedy wiatr wieje. A więc model deficytu energetycznego ma w sobie błędy i będzie większy jak 40%. Wyłączanie prądu będzie musiało być zsynchronizowane również z energią wiatru.

Białe pola pod czerwoną linią obrazują deficyt, co w tamtym roku, grafika lewa, był uzupełniany prądem z francuskich elektrowni atomowych, co w tym roku jest już niemożliwe.

W każdym razie, kto ma e-auto, musi już myśleć o jego modyfikacji.

Ten stan jest wynikiem idiotycznej polityki energetycznej partii zielonych, tzw. religii faszyzmu CO2.

Logiczne jest zatem, że to co powiedział były szef Urzędu Ochrony Konstytucji Maassen, że polityka nie jest niekompetentna, ale tu chodzi o zniszczenie obecnego systemu społeczno-gospodarczego.
A więc wszystko idzie według planu i jest do bólu logiczne.

Niepokoje społeczne są zatem nieuniknione, co oznacza ofiary ludzkie.
To jest celowa polityka zamierzona i mająca za zadanie sprowokować niepokoje społeczne. 

Do tego celu zdławienia tych niepokojów została modyfikowana umowa z Lizbony, gdzie dopisano klauzule, która w razie buntów społecznych do ich zdławienia dopuszcza użycie ostrej broni palnej.

O szczegółach tej klauzuli mówi niemiecki sędzia konstytucyjny prof. Karl Albrecht Schachtschneider w poniższym linku.

https://t.me/emigrant19/644

A więc były prezes niemieckiego Urzędu Ochrony Konstytucji Hans-Georg-Maassen obawia się, że Niemcy przerodzą się w socjalistyczną dyktaturę.
Według Maassena, który pracował w służbie cywilnej i był sekretarzem w ministerstwie przez około 30 lat, ma dobry obraz tego, co dzieje się w Niemczech. Jego zdaniem problemem w rządzącej polityce nie jest tylko niekompetencja.
To otwarta wola zniszczenia wszystkiego, przez napędzanych ideologią fanatyków.

W szczegółowym wywiadzie dla dziennikarza Alexandra Wallascha z 19 września Maassen naśmiewał się z katastrofalnego rozumienia przez rząd demokracji w Niemczech.

Jeśli krytykuje ktoś zielone, utopijne fantazje, demokratyczne zasady w polityce i mediach przestają istnieć.

Były prezes Urzędu Ochrony Konstytucji nie tylko potępia infantylność i brak kompetencji ideologicznych polityków.
Dla niego jasne jest, że za kursem politycznym kryje się również celowa destrukcja na rzecz zielonej „transformacji”:

„Jestem całkowicie przekonany, że ci ludzie chcą bardzo dużo zniszczyć, ponieważ ich motywacją jest przeprowadzenie zielonej transformacji, która jest możliwa tylko wtedy, gdy zniszczony zostanie istniejący system społeczny. co umożliwi zbudowanie nowego systemu.”

Dla Maassena, to ludzie kierowani ideologią, którzy nie mogą znieść sprzecznych opinii, nie mówiąc już o prawdzie.
Naprawdę ci ludzie w dzisiejszych czasach zasługują na etykietkę „nazistów”:- powiedział Maassen.

„Ci ludzie zachowują się jak naziści, którzy wykluczają innych ludzi, zniesławiają ich, chcą ich uciszyć, pozbawić ich ekonomicznej podstawy egzystencji, którzy po prostu nie mogą znieść tego, że są ludzie myślący inaczej, którzy chcą sami decydować o swoim życiu, że są ludzie, którzy mówią prawdę sprzeczną z ideologią kłamstwa i po prostu mają inne zdanie. Czuję głęboką nienawiść do tych ludzi, którzy po prostu nie mogą znieść stawienia czoła prawdzie. Zastanawiam się, jak daleko ci ludzie chcą się posunąć 

Ex-Verfassungsschutz-Chef Maaßen: Politik ist nicht bloß unfähig - Zerstörung des Systems ist gewollt (report24.news)

Wszystko wskazuje na to, że pomimo zimnej pory roku, na ulicach wielu miast może być bardzo gorąco.

Czy dojdzie do użycia specjalnych oddziałów EU, stworzonych po cichu do dławienia niepokojów społecznych.
O tych oddziałach już pisałem, a które stacjonują we Włoszech w liczbie kilku tysięcy?
Te interwencyjne, specjalne oddziały mają prawo działać bez zgody lokalnych rządów na terenie całej EU.

Jak by tego było mało na Europę naciera coraz to większa fala uchodźców, co stwarza idealne warunki do kryzysu humanitarnego i wkroczenie wojska do przestrzeni cywilnej.

StanW

StanW

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

4.69

liczba ocen: 13

 • Jeśli wymieniane oddziały stacjonują we Włoszech.

  To z planów Władców Much może wyjść jedno wielkie "gie".
  Możliwe że to jeden z powodów wycia na wyniki tamtejszych wyborów.

  • Jeśli wymieniane oddziały stacjonują we Włoszech.#brian

   Z tymi oddziałami specjalnymi jest sprawa zagadkowa, kto jest zrekrutowany do takich oddziałów.
   Polityka z początku zaprzeczała, ale w końcu przyznała się do istnienia takich oddziałów.
   Na to są dowody z prasy.
   W 2015 w fali emigracyjnej z obozów uchodźców nagle zniknęło kilka tysięcy zdrowych młodych mężczyzn.
   Prasa o tym pisała. Nie ma na to żadnych dowodów, ale mówi się, że to byłby doskonały materiał ludzki do przeszkolenia do takich oddziałów działających bez skrupułów w stosunku do zbuntowanego społeczeństwa.

   • Jeśli wymieniane oddziały stacjonują we Włoszech.#brian#StanW

    UE może stanąć w obliczu wyłączenia telefonów komórkowych w związku z kryzysem energetycznym: „Telefony komórkowe w całej Europie mogą wyłączyć się tej zimy, jeśli przerwy w dostawie prądu lub racjonowanie wpłynie na części sieci komórkowych w całym regionie” – Reuters

   • Jeśli wymieniane oddziały stacjonują we Włoszech.#brian#StanW

    W Wielkiej Brytanii ogłoszono erę deindustrializacji w Europie. Bez rosyjskiego gazu sytuacja gospodarcza w Europie ulegnie pogorszeniu, prowadząc do deindustrializacji, pisze The Spectator.

 • Jeśli te oddziały stacjonują

  We Włoszech to sprawa jest prosta,wystarczy hasło burdello bum bum.

  • Jeśli te oddziały stacjonują#fan64

   Oj zdziwił byś się .Ci wyśmiewani przez ciebie Włosi, mają więcej samodzielności w myśleniu niż my.Wiem coś o tym ,bo mam szwagra Włocha.

   • Jeśli te oddziały stacjonują#fan64#Jwu

    Nie mam Wlocha w rodzinie, ale obracalem sie w srodowisku Wlochow i faktycznie sa zorientowani w wielu sprawach bardziej niz Polacy, ktorym z kolei propaganda komunistyczna i koscielna wyprala mozgi przez ostatnie 77 lat (1945-2022).

    Jedno co mnie niepokoi to statystyka zazydzenia Wloch w przeciwienstwie do Polski, ktora jest 3-krotnie wyzsza niz w Polsce.

 • Co ci uchodźcy mają w swoich głowach?

  Obecnie jest najlepszy czas żeby uciekać z Europy. Może być zimno i głodno, a w ich rodzinnych krajach raczej nie potrzeba ogrzewania.

  • Co ci uchodźcy mają w swoich głowach?#Kris

   Wiekszosc z nich to wyznawcy islamu i planuja opanowac Europe, za co placi podatnik europejski.

   The Muslim Brotherhood's Conquest of Europe.
   (Plan podboju Europy przez "Islamskie Braterstwo")
   CYTAT:
   "In parallel to European Union integration efforts, the Muslim Brotherhood is also seeking to integrate its various European proxies. Over the past fifteen years, the Muslim Brotherhood has created a series of pan-European organizations such as the Federation of Islamic Organizations in Europe, in which representatives from national organizations can meet and plan initiatives.[71] Perhaps the Muslim Brotherhood's greatest pan-European impact has, as with the Islamische Gemeinschaft Deutschland, been with its youth organization. In June 1996, Muslim youth organizations from Sweden, France, and England joined forces with the Federation of Islamic Organizations in Europe and the World Assembly of Muslim Youth to create a European Islamic youth organization.[72] Three months later, thirty-five delegates from eleven countries met in Leicester and formally launched the Forum of European Muslim Youth and Student Organizations (FEMYSO), which maintains its headquarters in Brussels.[73]
   According to its official publications, FEMYSO is "a network of 42 national and international organizations bringing together youth from over 26 different countries." FEMYSO proudly stated in 2003 that over the preceding four years it had become
   The de facto voice of the Muslim youth in Europe. It is regularly consulted on issues pertaining to Muslims in Europe. It has also developed useful links with: the European Parliament, the Council of Europe, the United Nations, the European Youth Forum, and numerous relevant NGOs at the European level.[74]"
   Caly artykul jest na stronie:
   https://www.meforum.org/687/the-muslim-brotherhoods-conquest-of-europe

   The Muslim Brotherhood’s tactics to conquer Europe from the Inside.
   (Taktyka "Islamskiego Braterstwa" na podboj Europy od srodka)
   CYTAT:
   "Europe has become an incubator for Islamist thought and political development. Since the early 1960s, MB members and sympathizers have moved to Europe and slowly but steadily established a wide and well-organized network of mosques, charities, and Islamic organizations.
   Unlike the larger Islamic community, the Muslim Brotherhood’s ultimate goal is not helping Muslims be the best citizens they can be, but rather to extend Islamist ideology throughout Europe and the United States and infiltrate judiciary and legislative branches of governments.
   Through four decades of teaching, grooming and cultivation paid off. The student refugees who migrated from the Middle East forty years ago and their descendants now lead organizations that represent the local Muslim communities in their engagement with Europe’s political elite, funded by diverted charity money and generous contributors from their wealthy members and others working in the Arabian Gulf States, they preside over a centralized network that spans nearly every European country."
   Caly artykul jest na stronie:
   https://millichronicle.com/2020/05/the-muslim-brotherhoods-tactics-to-conquer-europe-from-the-inside.html

   MORAL:
   Oprocz ZYDOWSKIEGO ZAGROZENIA z jakim ma do czynienia od stuleci Europa , dochodzi jeszcze ISLAMSKIE ZAGROZENIE dla Europy.

   Na forum NEON24 sa zwolennicy MULTI-KULTI , ktorzy wystepuja pod szyldem "CP" (cywilizacja polska) i za krytyke zydostwa (zmijowego plemienia i dzieci diabla) postawili mi zarzut, ze nie ma we mnie "polskosci" - vide dyskusja na stronie:
   https://cygnus.neon24.info/post/169400,oswiat-i-cywilizacja
   To jest jednoczesnie dowod, ze pod szumnymi nazwami organizacji niby polskich ukrywaja sie KRETY , ktore prowadza robote wywrotowa od srodka.

   POZNAJ ZYDA !
   https://fiesta.neon24.info/post/163847,poznaj-zyda

 • "To otwarta wola zniszczenia wszystkiego, przez napędzanych ideologią fanatyków."

  --------------------------------
  Tak to właśnie jest - a uzasadnieniem do likwidacji Białej Europy - bo o to tak naprawdę chodzi - są cykliczne zmiany klimatu.
  Wniosek?
  Światowy, czarci pomiot nie po raz pierwszy używa Niemców w parze z banderssyństwem do przetrzebienia ludności Europy ale tym razem - Białej Europy już nie będzie,

 • re: demonkrcja

  re: "Światowy czarci pomiot nie po raz pierwszy używa Niemców do przetrzebienia Białej Europy..."

  Demonkracja sie boi nazwać czarci pomiot po imieniu.
  Koniokrady nie po raz pierwszy probują zniszczyć Niemcy - bo to największa konkurencja gospodarcza w Europie.
  Te goat molesters zza oceanu boją sie pracy i nie mają rozumu.
  Wolą wleźć ' na gotowe' i starym zbójeckim zwyczajem nakraść co sie da i zniszczyć kwitnącą gospodarkę .
  Przecież w czasie WWII wielkie koncerny USA bardzo bezpiecznie robiły majątki na terenie Niemiec.

  • re: demonkrcja#Tiamat

   Cytat:
   "Te goat molesters zza oceanu boją sie pracy i nie mają rozumu."

   Okreslenie "Kozo*ebcy" jest stosowane w USA zarowno wobec Zydow jak i Arabow, i Polki , ktore wychodza za maz za Zyda lub Araba powinny o tym wiedziec, poniewaz u Zydow i Arabow panuje zwyczaj odbywania stosunku plciowego z koza (zwierze domowe).

   W Ameryce, Zyda nazywa sie "kike" (wymawia sie: kajk) i jest to wyraz obrazliwy, ktory w j.polskim ma podobne znaczenie co wyraz: lichwiarz, parch, pasozyt, krwiopijca, hiena etc.
   Gdy Zydzi przybywali do Ameryki na poczatku XX wieku w celu osiedlenia sie to podpisywali sie "kolkiem" (litera O) zamiast "krzyzykiem" (litera X) , poniewaz litera X przypomina krzyz , ktory nienawidza zydzi.

   Jesli chodzi o pozostale informacje zawarte w cytacie to Zydzi i Araby unikaja pracy fizycznej, jako cos ponizajacego i godnego niewolnika, i mysla o tym, zeby sie nie narobic, a zarobic.
   Wiec twoje twierdzenie, ze "nie maja rozumu" jest bledne i sprzeczne z tym co napisalas, a mianowiecie, ze "w czasie II w.s. wielkie koncerny USA.... robily majatki na terenie Niemiec".
   Od siebie dodam, ze .... ZYDZI Z USA ZAINWESTOWALI SWOJE KAPITALY NIE TYLKO W NIEMCZECH, ALE ROWIEZ W ZSRR w latach 1930-tych, czyli KOMUNIZM I NAZIZM ROZKWITALY LATAMI BEZ WZGLEDU NA PORE ROKU DZIEKI ZYDOWSKIEMU KAPITALOWI.

   Prosze zapoznac sie z opracowaniami historycznymi A.Suttona oraz P.deVillemarest.

   Poza tym Zydzi zawarli TAJNY UKLAD z A.Hitlerem w Berlinie , w sierpniu 1933r.
   Strone zydowska reprezentowal Zyd urodzony w Slupsku (na Pomorzu) , Kurt Tuchler (prawnik i przewodniczacy gmin zydowskich w Berlinie) , ktory byl zwolennikiem A.Hitlera i zalozyl organizacje nazistowska w Berlinie zlozona z samych Zydow.

   PODSUMOWUJAC:
   Uzywajac polskiego okreslenia, "zydostwo jest kute na cztery pazury" , czyli jest cwane, przebiegle, podstepne, podle etc.

 • W czwartek

  W ubiegly czwartek byly strajki i manifestacje we Francji : z powodu drozyzny i przeciw nowym zasadom emerytur. W Paryzu protestowalo : 40 tysiecy wg zwiaskow zawodowych , zas 12 tysiecy wg policji .Wedlug nierzadu w calej Francji manifestowalo ponad 100 tysiecy osob i zapowiadaja juz nastepne marsze protestacyjne . Oczywiscie lzemedia jewropejskie milcza na trn temai, to zas filmiki jako " dowod" .

 • ROLA ZYDOW W WYNISZCZANIU PANSTW I NARODOW EUROPY

  Zydostwo zaplanowalo zniszczyc biala Europe i panstwa narodowe w Europie - vide wypowiedz zydowki B.Lerner Spectre ze Szwecji.
  (Te informacje wielokrotnie podawalem na stronie NEON24)

  Z kolei proces wyniszczania panstw i narodow w Europie przez ZYDOW ciagnie sie od kilkunastu stuleci - vide: ZYDOWSKA LICHWA, OSZUSTWA, FALSZERSTWA, WOJNY, REWOLUCJE, ZBRODNIE, DEMORALIZACJA SPOLECZENSTWA, ZWALCZANIE CHRZESCIJANSTWA etc az po wspolczesne metody zaprowadzania: MULT-KULTI , HOMO-NIEWIADOMO , ABORCJI , EUTANAZJI , OGRANICZENIA POPULACJI, PLANDEMII C-19 , RUCH ZIELONYCH , FALSZOWANIE HISTORII I PRANIE MOZGOW etc.

  Zydzi uzywaja roznych metod, zeby zniszczyc biala rase i zrodlem zydowskiego zla jest TALMUD , ktory u zydow uchodzi za "pismo swiete".
  Tylko nieliczni zdaja sobie z tego sprawe, ze ZYDZI SPISKUJA PRZECIWKO PANSTWOM I NARODOM.

  Po szczegoly odsylam do opracowan historycznych autorstwa:
  ksiedza I.B.Pranaitisa, ksiedza S.Trzeciaka, M.Hoffmana, S.Didier, T.Gluzinskiego, A.Niemojewskiego, W.Sobieskiego, ksiedza M.Morawskiego, T.Jeske-Choinskiego, T.Kozieja, A.Ramsey'a , A.Leese'a , N.H.Webster, B.Freedman'a, J.Robison'a etc.

  OPINIE ZNANYCH I SLAWNYCH LUDZI O ZYDACH.... czyli POZNAJ ZYDA !
  https://fiesta.neon24.info/post/163847,poznaj-zyda

 • AUTORZE...

  Cytat:
  "Jak się nic radykalnie nie zmieni, będziemy to mieli, jako społeczeństwo, na co sobie zasłużyliśmy. "

  PYTANIE:
  A w czym niby zawinilo spoleczenstwo ?

  Co jakich czas slysze zarzuty pod adresem spoleczenstwa, ze jest winne za to i owo.
  Tymczasem spoleczesntwo nie sprawuje wladzy bezposrednio, ale poprzez swoich przedstawicieli, na ktorych oddali swoje glosy wyborcze, wiec winni sa ci co sprawuja wladze w panstwie.
  Malo tego. Zeby usunac jakiegos zdrajce i sqrwysyna od wladzy to nalezy najpierw zebrac co najmniej 100 tysiecy podpisow. A gdy zdrajca i sqrwysyn pochodzi z partii, ktora posiada wiekszosc w parlamencie to praktycznie zdrajca i sqrwysyn jest nieusuwalny - w okresie PRL , zdrajcy i sqrwysyny byli przesuwani na inne stanowiska, zeby uspokoic opinie publiczna.

  W krajach zachodnich, gdzie jest wiecej demokracji , zdrajca i sqrwysyn podaje sie do dymisji pod naciskiem opinii publicznej, ale w Polsce, w ktorej rzadzi zydostwo przez ostatnie 77 lat (1945-2022) , zaden zdrajca i sqrwysyn nie zrobil tego samowolnie.

  Dzialania spoleczenstwa sa ograniczone pod tym wzgledem do pisania petycji i skarg do wladz oraz moga ewentualnie zorganizowac strajk, co i tak zostanie zignorowane przez zdrajcow i sqrwysynow u wladzy, ktorych zabezpiecza policja i spec sluzby, ewentualnie wojsko.

  MORAL:
  Prosze nie przerzucac winy ze zdrajcow i sqrwysynow u wladzy na spoleczenstwo i nie zyczyc zle spoleczenstwu, poniewaz spoleczenstwo nie ponosi winy za czyny dokonywane przez zdrajcow i sqrwysynow u wladzy.

 • Speczeństwa -ludzie

  Nie chcą niczego widzieć, niczego słyszeć. Wola żyć pod kloszem oficjalnej narracji. Nie chcą znać prawdy, albowiem niszczy ich dobre samopoczucie. I właśnie z tego powodu są winni obecnej rzeczywistości. Brak chęci poznania prawdy.