Dwa rosyjskie pociski wylądowały w Polsce.

Czy to prowokacja?

BREAKING: Dwa rosyjskie pociski wylądowały w kraju należącym do NATO, Polsce

Wielki alarm w Polsce: Dwa rosyjskie pociski manewrujące uderzyły w kraj NATO, zabijając dwie osoby. Kraj znajduje się w stanie wyjątkowym.
Według wysokiego rangą urzędnika wywiadu USA, dwa rosyjskie pociski wylądowały w kraju należącym do NATO, Polsce, zabijając dwie osoby. Rzecznik polskiego rządu Piotr Mueller nie potwierdził od razu tych informacji, ale powiedział, że przywódcy organizują nadzwyczajne spotkanie z powodu „sytuacji kryzysowej”.

Według doniesień polskich, rakiety wylądowały w Przewodowie, polskiej wsi niedaleko granicy z Ukrainą.

StanW

StanW

Podobał Ci się post? Wystaw ocenę!

3

liczba ocen: 9

 • Prowokacja?

  Czy zachodnie media kłamią?

  • Prowokacja?#StanW

   skąd wiadomo, że to rosyjskie? Póki co stwierdziła to tylko jedna strona konfliktu do tego zainteresowana takim rozwojem wydarzeń. Pozwoli to popchnąć Polske do przegrywanej wojny na ukrainie.

   • Prowokacja?#StanW#zadziwiony

    Banderowskie opl . nie zestrzeliło , ale zmieniło tor lotu . Proste dla każdego . Salute . Ps : Będzie tego więcej , to jest piękny powód do wciągnięcia polińskiego bantustanu w wojnę . Taki jest plan .

   • Prowokacja?#StanW#zadziwiony

    no jak skąd wiadomo,to kolejna żona Kurskigo to wie ,no przez narządy rozrodcze dowiedziala si,,,,,,,,,,,,,,,,,e

  • Prowokacja?#StanW

   The Associated Press podało, że dwoje ludzi zostało w Polsce zabitych ruskimi pociskami.

   https://www.oregonlive.com/nation/2022/11/russian-missiles-hit-poland-during-strike-on-ukraine.html?amp;amp
   https://www.bloomberg.com/news/articles/2022-11-15/zelenskyy-battle-for-kherson-was-d-day-like-watershed?leadSource=uverify%20wall

  • Prowokacja?#StanW

   Zawsze mijają się z inną jak ich rzeczywistością , czasu na to nie mają gładząc tego gamonia . Salute . https://mythdetector.ge/wp-content/uploads/2021/10/Screenshot_6_120.png

  • Prowokacja?#StanW

   https://t.me/ukraina_ru/117169
   U Zełenskiego przyznali, że czerpią korzyści z incydentu z atakiem rakietowym na Polskę
   Ukraina korzysta na upadku rakiety obrony powietrznej w Polsce, w której zginęło dwóch lokalnych mieszkańców, bo to powinno zmusić Zachód do wydania jeszcze większej ilości broni.
   David Arakhamia, szef prezydenckiej frakcji Sługi Narodu w parlamencie, powiedział to w radiu NV, donosi korespondent PolitNavigator.
   Zdaniem Arakhamii incydent w polskim miasteczku przygranicznym wywołał panikę we wschodnich regionach tego kraju, dlatego do następnego spotkania ministrów obrony NATO powinna zapaść decyzja o nowej pomocy wojskowej dla Ukrainy.
   „Biurokraci nie działają tak szybko, a jeśli coś się wydarzy, najprawdopodobniej znajdzie to odzwierciedlenie w następnym Rammsteinie. Ale myślę, że to pomogło psychologicznie dla następnego Ramsteina, na pewno pomoże…
   To znaczy jest dla nas dobre, bo pomaga lansować przesłanie, że to nie jest tylko wojna między Ukrainą a Rosją, ale wojna o demokrację z Rosją, która chce zniszczyć demokrację w całej Europie” – podkreślił Arakhamia.

 • czy to ukraińskie rakiety?

  Podobno (nie wiem czy to prawda) znalezione odłamki rakiet w Przewodowie wyglądają na S300. Takie rakiety mają zasięg ok. 40 km, więc jeśli Rosjanie wystrzelili je z okolic Donbasu to nie miały prawa one dolecieć do Polski. Za to rakiety S300 są na wyposażeniu Ukrainy. Czy to zatem ukraińska prowokacja żeby nas wciągnąć bezpośrednio do wojny? Pożyjemy zobaczymy, ale nie wygląda to dobrze.

 • false flag aktion

  NAPEWNO ROSYJSKIE POCISKI ???? A MOZE ANGIELSKIE ALBO UPADLINSKIE ???? Z TEGO CO WYCZYTALEM ROSJANIE BOMBARDOWALI POLUDNIE I CENTUM UPADLINY . POLIN LEZY NA POLUDNIU ????? SZYKOWAC MIESO ARMATNIE DLA ZYDOW Z WIEJSKIEJ !!!!

 • No to mamy coś na kształt niegdysiejszej radiostacji - tej w Gliwicach.

  Wniosek?
  Nawet o pozory już nie dbają aby ta prowokacja miała jakieś znamiona prawdziwości- bo tubylców tutaj traktują jak te meeee czy beeeee - czy bezpodstawnie?

  • No to mamy coś na kształt niegdysiejszej radiostacji - tej w Gliwicach.#demonkracja

   Przecież lud głupi wszystkie bzdury kupi . Salute .

  • No to mamy coś na kształt niegdysiejszej radiostacji - tej w Gliwicach.#demonkracja

   Nie wykluczone, że to prowokacja ze strony NATO. Rosja zaprzeczyła w zachodnich mediach i powiedziała, że żadne rakiety niebyły wystrzeliwane. Czy to odpowiada prawdzie, tego nie wiem . Polska ma być wciągnięta do wojny, a do tego każda metoda jest dobra aby spełniło się marzenie podpalenie całej Europy.

   • No to mamy coś na kształt niegdysiejszej radiostacji - tej w Gliwicach.#demonkracja#StanW

    https://mythdetector.ge/wp-content/uploads/2021/10/Screenshot_6_120.png Zawsze niby media nie wiedzą . Salute .

    • No to mamy coś na kształt niegdysiejszej radiostacji - tej w Gliwicach.#demonkracja#StanW#Repsol

     To fotomontaż. Dla mnie to widać na pierwszy rzut oka.

 • Jaceniuk były premier Ukrainy się na BBC dorwał się do głosu i oznajmił, że to

  Putin osobiście, na złość światowej opinii, a szczegolnie tym zebranym na Bali G-20, Putin kazał strzelić rakietę, albo sam odpalił, aby sprowokować i poniżyć zgromadzone szanowne grono.

  • Jaceniuk były premier Ukrainy się na BBC dorwał się do głosu i oznajmił, że to#Anna-PK

   No tak , przecież to eskimo i ziemia obiecana . Salute . https://s14.stc.yc.kpcdn.net/share/i/12/9699315/wr-960.webp

 • false flag aktion

  TAKI WIELKI KRAJ A POCISKI SPADAJA W SRODKU WSI JAKBY NIE BYLO POL I LASOW. CIEKAWE ??? To nie żaden atak, ale upadek rakiety S300 wystrzelonej przez Ukraińską obronę przeciwlotniczą.
  Świadczy o tym krater i odłamki opublikowane przez net.
  Pytanie, czy Ukraińcy zrobili to celowo, czy był to wypadek?